Naszym głównym celem jest wychodzenie naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów,
dostarczając w pełni satysfakcjonujące rozwiązania i modyfikacje końcowe. Każdy samochód jest inny ale myśląc o modyfikacjach do każdego auta podchodzimy z należytą dbałością o trwałość jego podzespołów. Cechujemy się rzetelnością, indywidualnym podejściem do każdego naszego klienta, profesjonalizmem i efektywnością działania.
Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu modyfikacje większość aut będących na rynku, niezależnie od typu silnika, rocznika auta, czy pojemności. W naszej firmie oferujemy:

EcoTuning ChipTuning
Modyfikacja oprogramowania silnika zwiększająca moc i elastyczność. Producenci samochodów zostawiają zazwyczaj spory zapas wytrzymałościowy dla swoich konstrukcji, dzięki temu jesteśmy w stanie, bez uszczerbku na żywotności silnika znacząco zwiększyć jego moc!

Modyfikacje mechaniczne
Proponujemy Państwu szereg modyfikacji mechanicznych zwiększających sprawność jednostki napędowej i/lub osprzętu silnika. Większość przeprowadzanych u nas modyfikacji mechanicznych jest następnie dostrajana elektronicznie na naszej nowoczesnej, podwoziowej hamowni obciążeniowej

Diagnostyka samochodowa
Dziwne zachowanie auta, często nie jest przypadkowe. Sterowniki nowoczesnych silników pozwalają na odczyt błędów zapisanych w pamięci a także na dokładną diagnostykę podczas pracy poszczególnych modułów auta - zwłaszcza silnika. Przeprowadzamy profesjonalną diagnostykę, po której poinformujemy właściciela o usterkach

Usuwanie fabrycznego ograniczenia prędkości
Samochody produkowane dzisiaj są w stanie rozpędzić się do bardzo dużych prędkości, tak dużych, że producenci celowo używają elektronicznej blokady aby ograniczyć prędkość. Jeśli są Państwo zdecydowani na pozbycie się "elektronicznego kagańca", zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy.

Usuwanie DPF (filtry cząstek stałych)
DPF - Filtr cząstek stałych, powstały by chronić środowisko i często dostarczać problemów właścicielom nowoczesnych silników diesla. Oferujemy całkowicie usunięcie filtra cząstek stałych - programowe i mechaniczne.

Hamownia obciążeniowa
Każda zmiana w parametrach auta zostanie odnotowana. Z hamowni może skorzystać każdy, nie tylko osoby poddające swoje auta modyfikacjom u nas.

Www.turbospecwroclaw.pl